Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
piarotomasyon.com size güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşatmak için, Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisini kullanmaktadır. SSL teknolojisi ile sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında doldurduğunuz tüm formlar, kredi kartı ve kişisel bilgileriniz şifrelenerek güvence altına alınır. Bunun sonucunda sitemize girmiş olduğunuz bu bilgiler, kötü niyetli kişi ve kurumların eline geçmez.

Adres çubuğunuzun sağında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile koruma ve güvence altına alındığının bir göstergesidir.

Kredi Kartı
Web sitemizden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde 2048bit şifreleme altyapısı içeren SSL sistemi vardır. Online mağazamızda aynı zamanda “3D Security” sistemi ile kredi kartından ödeme alınmaktadır. Bu sistem ile kart veya sms şifreleriniz dahil tüm bilgiler sadece yönlendirilen “Bankalararası Kart Merkezi (BKM)” resmi sitesine girilir ve doğrulandığı takdirde ödeme onaylanır. Böylece sahte kart kullanımı önlemi yada kart bilgilerinizin gizliliği sağlanmış olur. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen BKM resmi sitesini ziyaret ediniz.

Dilerseniz Bonus, World, Maximum, CardFinans, ve Paraf’a ait kredi kartları ile taksitli olarak ödeme de yapabilirsiniz. Taksitli ödeme işlemi, ödeme ekranınızda kart bilgilerinizi girdikten sonra aktif olacaktır.

Kredi Kartı ile ödemelerde çıkabilecek bazı sorunlar
Sipariş verirken ödeme esnasında kredi kartınız farklı nedenlerden dolayı onay vermeyebilir.
Başlıca sebepleri :
1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,
2. Kart numarasının hatalı yazılması,
3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçerliliğini yitirmiş olması,
4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafindan iptal edilmiş olması,
5. Onay işlemi sırasında geçici bağlanti sorunları yaşanması,
7. Kullandığınız kredi kartı CVC numarasının (Kart arkasındaki 3 haneli kod) yanlış yazılıyor olması,
8. Kayıp yada çalıntı ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
9. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı (Debit Kart) olması
10. 3D Security özelliği aktif edilmemiş kart kullanılmış olması

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

Havale / EFT
İster banka şubesinden ister internet bankacılığı ile sitemizden yapacağınız alışverişlerin tutarlarını Havale / EFT ile yapabilirsiniz.Havale / EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerin geçerlilik tarihi, tarafımıza ödeme geçtiği gün olarak baz alınır. Bu sebeple teslimat tarihi hesaplaması, ödeme yapıldıktan sonraki günler üzerinden hesaplanır.
5 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale ile ödemeli siparişler iptal edilmektedir.
EFT ile ödemelerde tüm hesapların alıcı kısmına mutlaka Eft yapacağınız hesabın alıcı kısmındaki ismi yazınız. Aksi takdirde EFT ödemelerinde sorun çıkabilmektedir. (Web site adını yazmayınız.)

Kapıda Ödeme
Siparişinizi oluştururken “Kapıda ödeme” seçeneği işaretlenerek +5 TL kapıda ödeme ücreti otomatik olarak eklenerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.